Kudy k nám

Autem

Autem ze směru od Opavy, Prahy nebo Karviné a Polska je to jednoduché, stačí sjet z Rudné na exitu resp. křižovatce s ulicí Frýdeckou vyjedete směr Kunčice/Vratimov/Centrum. Následně zamíříte směrem Kunčice nebo Vratimov. Jakmile pojedete kolem autosalónu Honda, připravte se, po pravé straně uvidíte odstavné parkoviště  a jste u nás.

Autobusem

Pokud si jako dopravní prostředek vyberete autobus, použijte kombinaci dálkovách linek a autobusů městské hromadné dopravy Dopravního podniku Ostrava. Více informací získáte na www.idos.cz nebo www.dpo.cz. Ubytovna se nachází v těsné blízkosti POŠTY, kde jezdí autobusové linky DPO s čísly 21,81,92. Aktuální jízdní řády autobusů najdete na stránkách IDOS.

Vlakem

Pokud se vám nechce jezdit po Ostravě autem, našli jste ideální ubytovací zařízení. Jen pár minut od nás je zastávka vlaku Kunčice, odkud máte přímý spoj směr centrum Ostravy. Z vlaku vystoupíte za 8 minut přímo na legendární ulici Stodolní. Aktuální jízdní řády vlaků najdete na stránkách IDOS.

Na následující mapě se můžete podívat, kde se nachází naše ubytovna. V kontaktech se zase dozvíte, kam nám zavolat nebo napsat.

„Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec.“ Jan Werich